Odniesienie sukcesu w nauce języków obcych zależy od kilku czynników.

 

Po pierwsze, ciężka praca i systematyczność

Jeśli uwierzyłeś, że nauczysz się mówić w dwa tygodnie lub bez wkładu pracy własnej, porzuć to myślenie. Obiecujemy, że będziemy pracować przynajmniej tak samo ciężko jak Ty i dostosujemy tempo i intensywność kursu do Twoich wymagań i możliwości. Nie licz jednak na spektakularne efekty bez wysiłku.

 

Po drugie, odpowiednie materiały

Nasze doświadczenie pokazało nam, z czym warto pracować, a o czym lepiej zapomnieć. Nie bazujemy na jednym podręczniku - wybieramy z wielu to, co najlepsze i uzupełniamy autorskimi materiałami. Różnorodność źródeł i ćwiczeń gwarantuje Ci rozwój na wszystkich płaszczyznach, od gramatyki, przez słownictwo, po biegłość w konwersacji.

 

Po trzecie, dobry Nauczyciel

Nasi Lektorzy to grupa wykształconych pasjonatów z doświadczeniem w nauczaniu. Nie obijamy się i gardzimy bylejakością. Zrobimy wszystko, żeby zarazić Cię naszym entuzjazmem.

 

 

ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA

 

Rodowita Poznanianka, absolwentka UAM na kierunkach hispanistyka i portugalistyka. Lektor języka hiszpańskiego i portugalskiego. Założycielka Szkoły Języków Iberyjskich AZULEJO. Doświadczenie w nauczaniu zdobywała przez lata, pracując z Uczniami z różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Jej lekcje zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze – jest osobą otwartą i z poczuciem humoru. Na zajęciach jest wymagająca zarówno wobec siebie, jak i swoich Uczniów. W to, co robi, wkłada całe serce, dzięki czemu osiąga zawsze dobre rezultaty. Prywatnie, miłośniczka twórczości Arturo Pereza-Reverte, muzyki Pink Floyd i gotowania.

 

kontakt:
796 069 436
 

 

MIKOŁAJ BUCZAK

 

Zakręcony filolog, który uwielbia się uczyć języków obcych i poznawać nowe miejsca. Ukończył filologię hiszpańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a aktualnie kształci się również na niderlandystę. Zakochany „hasta los tuétanos” w Kraju Basków, który  stara jak najczęściej odwiedzać przywożąc fantastyczne historie.  Na jego zajęciach zawsze jest dużo śmiechu oraz materiałów dotyczących współczesnej kultury hiszpańskiej (muzyka, telewizja, film). Prywatnie, uwielbia opowiadać o swoich podróżach, czytać książki po hiszpańsku oraz robić tortillę.

 

 

KAROLINA KULAS

 

Studentka filologii hiszpańskiej na UAM w Poznaniu. Jej przygoda z językiem rozpoczęła się w liceum. Zafascynowana językiem hiszpańskim dwukrotnie wzięła udział w programie Au Pair, który pozwolił jej rozwinąć skrzydła. Mieszkała z rodowitymi Hiszpanami na pięknej wyspie Majorce oraz w malowniczym Kraju Basków. Pozwoliło jej to połączyć swoje dwie największe pasje: podróże i język hiszpański. Poznała ich życie, kulturę oraz zwyczaje od  „kuchni”. Jako nauczyciel stawia na przyjemną atmosferę - tak, aby każdy mógł przełamać barierę językową. Jej zajęcia łączą w sobie język, kulturę i zabawę.

 

 

 

JOANNA JÓZEFOWSKA

 

Skończyła filologię hiszpańską i portugalską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Universidade de Sevilla w Hiszpanii. W 2014 r. razem z 20 kilogramową walizką przeniosła się do Belo Horizonte w Brazylii, gdzie uczyła języka angielskiego w firmach i na prywatnej uczelni. Mieszkała przez dwa lata w Brasilii, odbywając staż w Ambasadzie RP oraz studiując na kierunku Przekładoznawstwo na Universidade de Brasília. Obecnie mieszka w interiorze pięknego stanu Minas Gerais. Specjalizuje się w indywidualnym nauczaniu języka portugalskiego on-line, używa zawsze atrakcyjnych, aktualnych i autentycznych materiałów, w tym filmików, fotografii i komiksów. W wolnych chwilach czyta, gotuje, uprawia muay thai, uczy się rosyjskiego i włoskiego oraz planuje kolejne podróże.

 

¡Nos vemos en AZULEJO!
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
ZAPYTAJ O KURS