Odniesienie sukcesu w nauce języków obcych zależy od kilku czynników.

 

Po pierwsze, ciężka praca i systematyczność

Jeśli uwierzyłeś, że nauczysz się mówić w dwa tygodnie lub bez wkładu pracy własnej, porzuć to myślenie. Obiecujemy, że będziemy pracować przynajmniej tak samo ciężko jak Ty i dostosujemy tempo i intensywność kursu do Twoich wymagań i możliwości. Nie licz jednak na spektakularne efekty bez wysiłku.

 

Po drugie, odpowiednie materiały

Nasze doświadczenie pokazało nam, z czym warto pracować, a o czym lepiej zapomnieć. Nie bazujemy na jednym podręczniku - wybieramy z wielu to, co najlepsze i uzupełniamy autorskimi materiałami. Różnorodność źródeł i ćwiczeń gwarantuje Ci rozwój na wszystkich płaszczyznach, od gramatyki, przez słownictwo, po biegłość w konwersacji.

 

Po trzecie, dobry Nauczyciel

Nasi Lektorzy to grupa wykształconych pasjonatów z doświadczeniem w nauczaniu. Nie obijamy się i gardzimy bylejakością. Zrobimy wszystko, żeby zarazić Cię naszym entuzjazmem.

 

 

ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA

 

Rodowita Poznanianka, absolwentka UAM na kierunkach hispanistyka i portugalistyka. Lektor języka hiszpańskiego i portugalskiego. Założycielka Szkoły Języków Iberyjskich AZULEJO. Doświadczenie w nauczaniu zdobywała przez lata, pracując z Uczniami z różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Jej lekcje zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze – jest osobą otwartą i z poczuciem humoru. Na zajęciach jest wymagająca zarówno wobec siebie, jak i swoich Uczniów. W to, co robi, wkłada całe serce, dzięki czemu osiąga zawsze dobre rezultaty. Prywatnie, miłośniczka twórczości Arturo Pereza-Reverte, muzyki Pink Floyd i gotowania.

 

kontakt:
796 069 436
 

 

MIKOŁAJ BUCZAK

 

Zakręcony filolog, który uwielbia się uczyć języków obcych i poznawać nowe miejsca. Ukończył filologię hiszpańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a aktualnie kształci się również na niderlandystę. Zakochany „hasta los tuétanos” w Kraju Basków, który  stara jak najczęściej odwiedzać przywożąc fantastyczne historie.  Na jego zajęciach zawsze jest dużo śmiechu oraz materiałów dotyczących współczesnej kultury hiszpańskiej (muzyka, telewizja, film). Prywatnie, uwielbia opowiadać o swoich podróżach, czytać książki po hiszpańsku oraz robić tortillę.

 

 

KAROLINA KULAS

 

Studentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie UAM w Poznaniu. Jej przygoda z językiem rozpoczęła się w liceum. Zafascynowana językiem hiszpańskim dwukrotnie wzięła udział w programie Au Pair, który pozwolił jej rozwinąć skrzydła. Mieszkała z rodowitymi Hiszpanami na pięknej wyspie Majorce oraz w malowniczym Kraju Basków. Pozwoliło jej to połączyć swoje dwie największe pasje: podróże i język hiszpański. Poznała ich życie, kulturę oraz zwyczaje od  „kuchni”. Jako nauczyciel stawia na przyjemną atmosferę - tak, aby każdy mógł przełamać barierę językową. Jej zajęcia łączą w sobie język, kulturę i zabawę.

 

 

 

ZUZANNA HARKAWIK

 

Wielbicielka kultury Portugalii oraz jej byłych kolonii. Ukończyła filologię portugalską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, wyróżniając się na studiach wysokimi wynikami. Uczestniczka kursu językowego na Uniwersytecie Lizbońskim, studiowała również na Uniwersytecie w Coimbrze. Jako Lektorka, stawia na dobrą zabawę podczas zajęć, jak również na łączenie nauki języka z poznawaniem zagadnień kulturowych, takich jak muzyka portugalskojęzyczna. Prywatnie, miłośniczka zdrowego trybu życia, podróży, dobrych książek oraz inspirujących ludzi.

 

 

KATARZYNA MAJKA

 

Zafascynowana Półwyspem Iberyjskim, z uśmiechem i optymizmem przenosi w niezwykły świat kultury, języków hiszpańskiego i portugalskiego. Przez pół roku studiowała na Universidad de Málaga, jednocześnie będąc studentką filologii hiszpańskiej na UAM w Poznaniu. Swój warsztat doskonaliła podczas niemalże rocznej pracy jako animator w hotelach na terenie całej Hiszpanii. Jej zajęcia cechuje profesjonalizm, stawia na umiejętność swobodnego porozumiewania się po hiszpańsku i portugalsku. Lubi ludzi życzliwych i uśmiechniętych, a jej pasją są podróże.

 

 

ANNA FIUTEK

 

Studiowała filologię iberyjską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jej zainteresowanie językami obcymi zrodziło się wskutek wielu podróży do regionów hiszpańskojęzycznych. Jako lektorka jest wymagająca, jednak na jej zajęciach zawsze pasuje miła atmosfera, sprzyjająca przełamywaniu barier językowych. Szczególny nacisk kładzie na umiejętność swobodnej konwersacji na różnorodne tematy, aby zajęcia były ciekawe, dynamiczne i inspirujące. Prywatnie, wielbicielka muzyki klasycznej oraz zdrowego stylu życia.

 

¡Nos vemos en AZULEJO!
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
ZAPYTAJ O KURS