Odniesienie sukcesu w nauce języków obcych zależy od kilku czynników.

 

Po pierwsze, ciężka praca i systematyczność

Jeśli uwierzyłeś, że nauczysz się mówić w dwa tygodnie lub bez wkładu pracy własnej, porzuć to myślenie. Obiecujemy, że będziemy pracować przynajmniej tak samo ciężko jak Ty i dostosujemy tempo i intensywność kursu do Twoich wymagań i możliwości. Nie licz jednak na spektakularne efekty bez wysiłku.

 

Po drugie, odpowiednie materiały

Nasze doświadczenie pokazało nam, z czym warto pracować, a o czym lepiej zapomnieć. Nie bazujemy na jednym podręczniku - wybieramy z wielu to, co najlepsze i uzupełniamy autorskimi materiałami. Różnorodność źródeł i ćwiczeń gwarantuje Ci rozwój na wszystkich płaszczyznach, od gramatyki, przez słownictwo, po biegłość w konwersacji.

 

Po trzecie, dobry Nauczyciel

Nasi Lektorzy to grupa wykształconych pasjonatów z doświadczeniem w nauczaniu. Nie obijamy się i gardzimy bylejakością. Zrobimy wszystko, żeby zarazić Cię naszym entuzjazmem.

 

 

ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA

 

Rodowita Poznanianka, absolwentka UAM na kierunkach hispanistyka i portugalistyka. Lektor języka hiszpańskiego i portugalskiego. Założycielka Szkoły Języków Iberyjskich AZULEJO. Doświadczenie w nauczaniu zdobywała przez lata, pracując z Uczniami z różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Jej lekcje zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze – jest osobą otwartą i z poczuciem humoru. Na zajęciach jest wymagająca zarówno wobec siebie, jak i swoich Uczniów. W to, co robi, wkłada całe serce, dzięki czemu osiąga zawsze dobre rezultaty. Prywatnie, miłośniczka twórczości Arturo Pereza-Reverte, muzyki Pink Floyd i gotowania.

 

kontakt:
796 069 436

 

 

MIKOŁAJ BUCZAK

 

Zakręcony filolog, który uwielbia się uczyć języków obcych i poznawać nowe miejsca. Ukończył filologię hiszpańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a aktualnie kształci się również na niderlandystę. Zakochany „hasta los tuétanos” w Kraju Basków, który  stara jak najczęściej odwiedzać przywożąc fantastyczne historie.  Na jego zajęciach zawsze jest dużo śmiechu oraz materiałów dotyczących współczesnej kultury hiszpańskiej (muzyka, telewizja, film). Prywatnie, uwielbia opowiadać o swoich podróżach, czytać książki po hiszpańsku oraz robić tortillę.

 

 

NELSON RIBEIRO

 

Absolwent turystyki, obecnie mieszkający w Poznaniu - mieście, które poznał i pokochał kilka lat temu podczas wakacji. Pochodzi z małego miasteczka położonego w malowniczym, słynącym z produkcji wina i oliwy, regionie Portugalii - Trás-os-Montes e Alto Douro. Jego pasją od zawsze była nauka języków obcych, dzięki czemu znakomicie spełnia się w roli nauczyciela. Jego lekcje nigdy nie są nudne i zawsze przebiegają w sympatycznej atmosferze. Jego ulubionym daniem jest feijoada, w wolnych chwilach czyta kryminały lub słucha muzyki z lat 70/80. i 90. Wielbiciel dobrego kina i seriali.

 

 

 

ZUZANNA HARKAWIK

 

Wielbicielka kultury Portugalii oraz jej byłych kolonii. Ukończyła filologię portugalską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, wyróżniając się na studiach wysokimi wynikami. Uczestniczka kursu językowego na Uniwersytecie Lizbońskim, studiowała również na Uniwersytecie w Coimbrze. Jako Lektorka, stawia na dobrą zabawę podczas zajęć, jak również na łączenie nauki języka z poznawaniem zagadnień kulturowych, takich jak muzyka portugalskojęzyczna. Prywatnie, miłośniczka zdrowego trybu życia, podróży, dobrych książek oraz inspirujących ludzi.

 

 

KATARZYNA MAJKA

 

Zafascynowana Półwyspem Iberyjskim, z uśmiechem i optymizmem przenosi w niezwykły świat kultury, języków hiszpańskiego i portugalskiego. Przez pół roku studiowała na Universidad de Málaga, jednocześnie będąc studentką filologii hiszpańskiej na UAM w Poznaniu. Swój warsztat doskonaliła podczas niemalże rocznej pracy jako animator w hotelach na terenie całej Hiszpanii. Jej zajęcia cechuje profesjonalizm, stawia na umiejętność swobodnego porozumiewania się po hiszpańsku i portugalsku. Lubi ludzi życzliwych i uśmiechniętych, a jej pasją są podróże.

 

 
¡Nos vemos en AZULEJO!
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
ZAPYTAJ O KURS