Co o nas mówią nasi Klienci?

 

Joanna:

"Zdecydowanie polecam - systematyczność, konkretna praca nad językiem, super atmosfera i przede wszystkim PROFESJONALIZM !j Jeśli chcesz się nauczyć języka hiszpańskiego (tak jest w moim przypadku) to jest to właściwy adres."

(2 lipca 2019)

 

Aleksandra i Ireneusz:

"Polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się j. hiszpańskiego szkołę AZULEJO. Pani Aleksandra to super profesjonalna lektorka, zawsze dobrze przygotowana do zajęć, lekcje odbywają się w miłej atmosferze, chętnie wraca się na następne zajęcia, a co najważniejsze niezależnie od wieku słuchacza uczymy się mówić po hiszpańsku z powodzeniem. Pozdrawiamy, Aleksandra i Ireneusz"

(13 listopada 2018)

 

Sylwia:

"Serdecznie polecam tę szkołę językową wszystkim, którzy chcą w miłej i przyjaznej atmosferze uczyć się języka hiszpańskiego :)"

(7 lutego 2018)

 

Joanna:

"Świetna szkoła! Miła atmosfera, sympatyczni i kompetentni nauczyciele, małe grupy. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się portugalskiego kontynentalnego :)"

(29 stycznia 2018)

 

Renata:

"Male grupy. Interesujacy, dynamiczny system zajec. Mila atmosfera. Z przyjemnoscia chodze na zajecia!"

(29 stycznia 2018)

 

Dorota:

"Szkoła zdecydowanie godna polecenia. Duży plus za małe grupy, dzięki czemu jest się niejako 'zmuszonym' do używania języka + oczywiście świetna atmosfera na zajęciach :))."

(4 lipca 2017)

 

Ola:

"Przesympatyczna atmosfera, fantastyczni nauczyciele, niskie ceny za kurs - ogromny pozytyw!"

(4 kwietnia 2017)

 

Dominika:

"Świetna szkoła! Super klimat na zajęciach, profesjonalni i bardzo dobrze przygotowani lektorzy :D Hiszpański na najwyższym poziomie :) Polecam gorąco!"

(2 lutego 2017)

 

Olga:

"Zajęcia prowadzone w ciekawy i zróżnicowany sposób, bardzo dobra lokalizacja, małe grupy. Co więcej, kurs w rozsądnej cenie, materiały w cenie i herbata, która umila lekcje. Szkoła warta polecenia!"

(31 stycznia 2017)

 

Joanna:

"Nauka języka portugalskiego to przyjemność w tej szkole. W szczególności ze względu na nauczycielkę Olę - uśmiechnięta, zawsze przygotowana, z głową pełną pomysłów, które sprawią, że nauka języka z nudy zamieni się w świetną zabawę. Ponadto, na lekcjach panuje fantastyczna atmosfera. Grupy są małe co uważam za dodatkowy atut. Miałam przyjemność uczestniczyć także w lekcjach prowadzonych przez skype, co również serdecznie mogę polecić tym, którzy ze względu np. godziny pracy nie mogą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w szkole. Serdecznie polecam!"

(21 września 2016)

 

Agnieszka:

"Zdecydowanie polecam naukę języka hiszpańskiego w Azulejo. Lektorka Ola, z którą miałam przyjemność się uczyć, jest świetna - zapewnia indywidualne podejście do kursanta, imponuje wiedzą językową i zapewnia ciekawe materiały wspomagające naukę. Daje wycisk lepszy niż siłownia, ale dzięki temu już po kilku zajęciach można dość swobodnie porozumiewać się w języku obcym. Również lokalizacja Szkoły jest idealna, w ścisłym centrum, zatem dojazd jest bezproblemowy. Polecam!"

(8 września 2016)

 

Asia:

"Polecam wszystkim szkołę Azulejo. Świetna atmosfera na zajęciach, które prowadzone są przez doświadczonych lektorów z pasją!"

(8 września 2016)

 

Piotr:

"Rekomenduję wszystkim szkołę AZULEJO. W szczególności polecam Olę. Nauczycielka z pasją i bardzo dobrym przygotowaniem. Wymagająca od swoich uczniów:). Zajęcia są prowadzone w małych grupach, w miłej atmosferze. Nauka języka w tej szkole to przyjemność. Szczerze polecam - w szczególności naukę języka portugalskiego."

(29 sierpnia 2016)

 

Aleksander:

"Zajęcia prowadzone w ciekawej formie, urozmaicane grami i zabawami, dużo konwersacji, fantastyczna atmosfera na spotkaniach. Profesjonalni lektorzy, którzy motywują do nauki i swobodnego mówienia. Dogodny dojazd do szkoły, wnętrza świeżo po remoncie. Polecam!"

(28 sierpnia 2016)

 

Natalia:

"Najlepsza szkoła języków obcych w jakiej byłam. Indywidualne podejście do ucznia, cierpliwość, rzetelne przygotowanie się do zajęć jak i interesujący sposób przekazywania wiedzy sprawia, ze chcemy poznać więcej. Bez wyrzutów sumienia mogę polecić tą szkołę za pełen profesjonalizm! :)"

(25 sierpnia 2016)

 

¡Nos vemos en AZULEJO!
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
ZAPYTAJ O KURS