Azulejo

Kursy

Interesuje Cię skuteczny kurs hiszpańskiego lub portugalskiego?

W naszej ofercie kursów online każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisz się sam lub ze znajomymi! Podaj nam dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjny, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiedniego Lektora i zaproponujemy termin pierwszego spotkania. Pamiętaj, że warunkiem utworzenia grupy jest jednoczesne zapisanie się wszystkich Uczestników – możecie zacząć naukę kiedykolwiek, ale musicie zgłosić się razem.

Język hiszpański

Zajęcia indywidualne

Zajęcia we dwójkę

Zajęcia grupowe (3os.)

Zajęcia grupowe (4os.)

Język portugalski

Zajęcia indywidualne

Zajęcia we dwójkę

Zajęcia grupowe (3os.)

Zajęcia grupowe (4os.)

Oferta specjalna

Zniżka 5% dla naszych stałych Klientów: aby załapać się na niższą cenę, wystarczy wykupić nowy pakiet zajęć w czasie dwóch tygodni od zakończenia poprzedniego kursu.

Potrzebujesz czegoś specjalnego?

Może przygotowujesz się do egzaminu lub rozmowy o pracę? Daj nam znać – dostosujemy program kursu do Twoich potrzeb. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Opisz dokładnie, czego od nas oczekujesz, a my przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę.

También ofrecemos cursos de polaco para hispanohablantes. ¡Escríbenos!
Também oferecemos cursos de polaco para lusofalantes. Escreve-nos!

Odniesienie sukcesu w nauce języków obcych zależy od kilku czynników

Ciężka praca i systematyczność

Obiecujemy, że będziemy pracować przynajmniej tak samo ciężko jak Ty i dostosujemy tempo i intensywność kursu do Twoich wymagań i możliwości. Nie licz jednak na spektakularne efekty bez wysiłku.

Odpowiednie materiały

Nasze doświadczenie pokazało nam, z czym warto pracować, a o czym lepiej zapomnieć. Nie bazujemy na jednym podręczniku – wybieramy z wielu to, co najlepsze i uzupełniamy autorskimi materiałami. 

Doświadczony nauczyciel

Nasi Lektorzy to grupa wykształconych pasjonatów z doświadczeniem w nauczaniu. Nie obijamy się i gardzimy bylejakością. Zrobimy wszystko, żeby zarazić Cię naszym entuzjazmem.